Sadhana shivir: medytacja grupowa, kiirtan, dc

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca.
Zasady pobytu

OBOWIĄZUJĄCE NA FARMIE ZASADY

Na terenie farmy obowiązuje zakaz palenia tytoniu, spożywania alkoholu i narkotyków, nagości. Aby zachować czystość i duchowy charakter tego miejsca, prosimy gości o przestrzeganie dziennego rozkładu zajęć i programów. Wymagane jest uczestniczenie we wszystkich satsangach i co najmniej w jednych zajęciach jogi.

W razie wątpliwości zwróć się z pytaniami do odpowiedzialnej za Ananda Putta Bhumi osoby, która pomoże ci przystosować się do codziennego rozkładu zajęć, abyś mógł w łatwiejszy sposób zrozumieć zasady i powiązaną z praktykami filozofię. Pomożemy ci wyjaśniając to czego nie powinno się robić, a co jest dozwolone podczas pobytu na terenie ośrodka.

ZWIERZĘTA

Obowiązuje zasada nieprzywożenia zwierząt domowych. Prosimy więc każdorazowo o ustalenie możliwości zabrania ze sobą zwierzęcia.

KARMA YOGA – Joga działania

Joga działania to służenie innym. Wszyscy gości zachęcamy, aby dołączyli do mieszkańców farmy (oraz wolontariuszy) w tej pracy podczas przewidziane w planie zajęć godziny Karma Jogi.

UWAGA: Ananda Putta Bhumi zastrzega sobie prawo odmówienia obsługi osób, których obecność na farmie i sposób zachowania się zakłócają spokój i nie są zgodne z zasadami ośrodka.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.